Aktualności

2022-03-07
Letnie obozy baletowe w górach 2022!

Zapraszamy na niezwykłe obozy podczas których zrealizujesz swoje taneczno - artystyczne pasje. Gwarantujemy dużą dawkę tańca, zajęcia plastyczne, spacery i zabawy na świeżym powietrzu oraz szaleństwa w basenie. To wszystko w przepięknej górskiej scenerii - Beskidów lub Tatr.

więcej
Letnie obozy baletowe w górach 2022!

2021-11-10
ZIMOWY OBÓZ BALETOWY 2022

Zapraszamy na niezwykły obóz podczas którego zrealizujesz swoje taneczno - artystyczne i sportowe pasje. Gwarantujemy dużą dawkę tańca, zajęcia plastyczne, spacery i zabawy na świeżym powietrzu oraz dla chętnych - białe szaleństwo pod okiem doświadczonych instruktorów narciarstwa. A to wszystko w przepięknej scenerii naszych wspaniałych Tatr.

więcej
ZIMOWY OBÓZ BALETOWY 2022

2021-05-21
Pokaz uczniów Edukacji Artystycznej Dzieci

W dniu 12 czerwca 2021 odbędzie się Pokaz uczniów Edukacji Artystycznej Dzieci będący podsumowaniem całorocznej pracy. Tym razem Dzieci nie zaprezentują się przed najbliższymi, ale za to będą prezentować się przed sobą nawzajem, co z pewnością dostarczy Im wielu pozytywnych emocji. Nie bez znaczenia jest również aspekt profesjonalnego nagrania pokazu, co jest nieodłączną częścią występów scenicznych. Dzięki temu nagraniu Bliscy naszych małych Artystów będą mogli podziwiać Ich występ i wspólnie z Dziećmi przeżyć emocje, które mu towarzyszyły.

więcej
Pokaz uczniów Edukacji Artystycznej Dzieci

2021-03-02
Letnie obozy baletowe w górach

Zapraszamy na niezwykłe obozy podczas którego zrealizujesz swoje taneczno - artystyczne pasje. Gwarantujemy dużą dawkę tańca, zajęcia plastyczne, spacery i zabawy na świeżym powietrzu oraz szaleństwa w basenie. To wszystko w przepięknej górskiej scenerii.

więcej
Letnie obozy baletowe w górach

X

Napisz do nas