Pedagodzy

Bernadetta Zwierowska-Kornaś

Bernadetta Zwierowska-Kornaś

 

Swoją edukację taneczną rozpoczynała w Studio Baletowym przy Operze Krakowskiej, a kontynuowała w Krakowskiej Akademii Tańca, której absolwentką została w 2007 roku. Jest absolwentką Kwalifikacyjnego Kursu Instruktorskiego z dziedziny Tańca Współczesnego. W 2009 roku otrzymała dyplom zawodowego tancerza przyznawanego przez Związek Artystów Scen Polskich wieńczący lata tanecznej edukacji. Tańczyła w licznych spektaklach oraz etiudach na scenach wielu teatrów w Polsce i za granicą. Brała udział w takich wydarzeniach tanecznych jak Scena Tańca Współczesnego, Dance World Cup, Partytura na Ciało i Ruch, Krakowska Noc Teatrów, Krakowska Kameralna Scena Baletowa, festiwal Misteria Paschalia w Krakowie, Festiwal Salsa Crystal w Wieliczce, International Dance Course in Budapest i in.

Uczestniczy w warsztatach z różnych technik tańca prowadzonych przez znakomitych tancerzy i choreografów w kraju i za granicą. Pracuje nad nowymi projektami i choreografiami.

Absolwentka Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżynieria Biomedyczna, tancerka zespołów baletowych Art Dance Company oraz Baletu Krakowskiej Akademii Tańca. Instruktorka tańca klasycznego, współczesnego, jazz oraz modern-jazz. Taniec nie tylko stał się jej wielką pasją, ale i sposobem na wyrażanie siebie!

powrót

X

Napisz do nas