Pedagodzy

Aleksandra Domagała

Aleksandra Domagała

 

Nauczyciel, tancerz, choreograf. W 2012 roku zdała Egzamin Dyplomowy w Warszawskiej Szkole Baletowej, tym samym uzyskując tytuł Zawodowego Artysty Tancerza ZASP. Posiada tytuł magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z wychowaniem plastycznym. Swoją edukację rozpoczęła w Studio Baletowym przy Operze i Operetce w Krakowie, następnie kontynuowała ją w Krakowskiej Akademii Tańca L’ art de la Dance, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2010 roku. Równolegle odbywała kurs na instruktora tańca jazzowego, zakończonego egzaminem z wynikiem bardzo dobrym.

Była tancerką Art Dance Company, przez 8 lat pracowała w Teatrze Ludowym, regularnie tańcząc w spektaklach: „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” w reż., Petr Zelenka, „Pyza na polskich dróżkach” oraz „Pyza za wielką wodą” w reż. Jerzego Federowicza (którego premiera odbyła się w Chicago).
Brała także udział w realizacji projektu Michaiła Zubkova „ Listy George Sand”.

Jest uczestniczką międzynarodowych warsztatów m.in. w Kanadzie, Anglii, Irlandii, Francji, we Włoszech, Portugalii, Słowacji, na Ukrainie, jak i w polskich miastach Warszawie, Kielcach, Poznaniu i Bytomiu.

Na co dzień prowadzi zajęcia i warsztaty dla wszystkich grup wiekowych. Dzieli się pasją do tańca klasycznego, modern- jazzu oraz stretchingu, sama ciągle poszerza swój warsztat taneczny o nowe style.

powrót

X

Napisz do nas