HARMONOGRAM 2017/2018



Grupy przygotowawcze (4-6 lat)

Przedszkole Misie-Filipisie (Al. Jana Pawła II)
 
 
 
 
Grupa P1
14:30-15:15 czwartek
Agata Jóźwik
Grupa P2
15:20-16:05 czwartek
Agata Jóźwik
Klub Kultury Wola (ul. Królowej Jadwigi)
 
 
 
 
Grupa P1
17:30-18:30 poniedziałek
Karolina Ostrowska
Grupa P2
17:00-18:00 środa
Karolina Ostrowska
Przedszkole Akademia Małych Pociech (Os. Centrum A)
 
 
 
 
Grupa P (przedszkolna)
14:00-14:45 poniedziałek
Agnieszka Stawicka
Jagiellońskie Centrum Innowacji (ul. Bobrzyńskiego)
GRUPA P (przedszkolna)
15:00-16:00 poniedziałek
Katarzyna Stypuła
Przedszkole nr 2 Sióstr Miłosierdzia (ul. Warszawska)
GRUPA P (przedszkolna)
13:00-14:00 czwartek
Karolina Ostrowska
Przedszkole Kropelka 1 (ul. Słabego)
GRUPA P (przedszkolna)
13:00-14:00 czwartek
13:00-14:00 poniedziałek
Przedszkole w Libertowie (ul. Jana Pawła II)
GRUPA P (przedszkolna)
16:45-17:45 poniedziałek
Katarzyna Stypuła
Przedszkole nr 41 (ul. Babińskiego)
GRUPA P (przedszkolna)
15:00-16:00 czwartek
Agnieszka Stawicka
Przedszkole Kropelka 2 (ul. Borkowska)
GRUPA P (przedszkolna)
14:00-15:00 środa
Przedszkole Wesołe Tygryski
GRUPA P (przedszkolna)
16:00-17:00 czwartek
15:45-16:45 wtorek
Joanna Czarnecka
Katolickie Przedszkole w Skawinie
 
 
 
 
Grupa P1
15:00-15:45 poniedziałek
Grupa P2
15:45-16:30 poniedziałek
SP 47 (ul.Myśliwska)
GRUPA P (przedszkolna)
17:30-18:30 wtorek
18:00-19:00 czwartek
GRUPA 0 (wstępna)
17:00-18:00 poniedziałek
17:00-18:00 piątek
Anna Sufryda
SP 4 Wieliczka
 
 
 
 
GRUPA 0 (wstępna)
17:30-18:30 środa
17:30-18:30 piątek
Agnieszka Stawicka
Przedszkole 32 (ul.Czarnogórska)
 
 
 
 
 
 
 
 
Grupa P1
14:30-15:30 czwartek
14:30-15:30 wtorek
Katarzyna Klimczak
Grupa P2
15:50-16:50 wtorek
15:50-16:50 czwartek
Katarzyna Klimczak
Klub Kultury Mydlniki (ul.Balicka)
 
 
 
 
 
 
 
 
Grupa P1
12:30-13:30 piątek
13:00-14:00 środa
Anna Sufryda
Grupa P2
16:15-17:15 środa
16:15-17:15 piątek
Anna Sufryda
Przedszkole "Kraina Uśmiechu" (ul.Jaremy)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grupa P1
14:30-15:30 czwartek
14:30-15:30 wtorek
Aneta Kita
Grupa P2
15:30-16:30 wtorek
15:30-16:30 czwartek
Aneta Kita
Grupa P3
16:30-17:30 czwartek
16:30-17:30 wtorek
Aneta Kita
Przedszkole 57 (ul. Kutrzeby)
GRUPA P (przedszkolna)
15:45-16:30 poniedziałek
15:45-16:30 środa
Katarzyna Wilk

Grupy dziecięce (6-9 lat)

SP 4 (ul.Smoleńsk)
GRUPA 1 (początkująca)
8:00-9:30 wtorek
8:00-9:30 czwartek
Katarzyna Klimczak
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
13:30-15:30 wtorek
14:30-15:30 piątek
Barbara Bujakowska
GRUPA 3 (zaawansowana)
12:30-14:30 środa
14:30-15:30 poniedziałek
Aneta Figa
SP 26 (ul.Krasickiego)
 
 
 
 
GRUPA 1/2 (początkująca)
14:35-15:35 poniedziałek
14:00-16:00 piątek
Katarzyna Wilk
SP 34 (ul.Urzędnicza)
GRUPA 1 (początkująca)
15:30-17:00 poniedziałek
14:45-16:15 środa
Karolina Ostrowska
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
14:00-15:30 piątek
15:30-17:00 wtorek
Aleksandra Domagała
SP 47 (ul.Myśliwska)
GRUPA 1 (początkująca)
14:30-16:00 wtorek
14:30-16:00 czwartek
Martyna Kantor
GRUPA 1 (początkująca)
18:00-19:00 poniedziałek
18:00-19:00 piątek
Anna Sufryda
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
17:30-19:00 środa
14:30-16:00 poniedziałek
Aleksandra Domagała
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
16:00-17:30 wtorek
16:00-17:30 czwartek
Martyna Kantor
 
 
 
 
 
 
 
 
SP 72 (ul.Modrzewiowa)
GRUPA 1 (początkująca)
14:45-16:15 czwartek
14:45-16:15 poniedziałek
Barbara Bujakowska
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
16:15-17:45 poniedziałek
16:15-17:45 czwartek
Barbara Bujakowska
SP 90 (ul.Czarnogórska)
GRUPA 1 (początkująca)
14:00-15:30 poniedziałek
13:30-14:30 środa
Katarzyna Klimczak
SP 93 (ul.Szlachtowskiego)
GRUPA 1 (początkująca)
13:00-14:15 środa
13:00-14:15 poniedziałek
Karolina Skarżyńska
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
15:45-17:00 poniedziałek
15:45-17:00 środa
Karolina Skarżyńska
SP 95 (ul.Wileńska)
GRUPA 1 (początkująca)
15:30-17:00 poniedziałek
15:30-17:00 środa
Martyna Kantor
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
17:00-18:30 środa
17:00-18:30 poniedziałek
Martyna Kantor
SP 97 (ul.doktora Judyma)
 
 
 
 
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
16:45-18:00 poniedziałek
16:00-17:15 piątek
Agata Jóźwik
GRUPA 3 (zaawansowana)
18:00-19:30 czwartek
16:45-18:00 wtorek
Małgorzata Zielińska
SP 97 filia (ul.Armii Kraków)
 
 
 
 
GRUPA 1/2 (początkująca)
14:45-16:00 poniedziałek
14:00-15:15 środa
Agata Jóźwik
SP 119 (ul. Czerwieńskiego)
GRUPA 1 (początkująca)
13:35-15:05 poniedziałek
13:15-14:45 środa
Aneta Kita
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
14:45-16:15 środa
15:05-16:35 poniedziałek
Aneta Kita
SP 153 (ul.Na błonie)
GRUPA 1 (początkująca)
13:30-15:00 poniedziałek
15:00-16:30 środa
Alona Kinzerska
 
 
 
 
GRUPA 2/3 (zaawansowana)
15:00-16:30 poniedziałek
13:30-15:00 środa
Alona Kinzerska
SP 156 (ul.Centralna)
GRUPA 1 (początkująca)
17:00-18:30 czwartek
17:00-18:30 wtorek
Agnieszka Byczek
SP 158 (ul.Strąkowa)
GRUPA 1 (początkująca)
17:00-18:30 wtorek
17:00-18:30 czwartek
Agnieszka Stawicka
 
 
 
 
GRUPA 3 (zaawansowana)
18:15-19:15 piątek
18:15-19:15 środa
Monika Tzur
SP im. C.Borzęckiej (ul.Malborska)
GRUPA 1 (początkująca)
12:30-14:00 wtorek
12:30-13:45 piątek
Katarzyna Klimczak
OSM I stopnia (ul.Basztowa)
GRUPA 1 (początkująca)
8:00-9:30 środa
8:00-9:30 piątek
SP 4 Wieliczka
GRUPA 1 (początkująca)
17:50-18:50 poniedziałek
17:15-18:15 wtorek
Monika Tzur
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
16:40-17:55 czwartek
16:30-17:45 poniedziałek
Monika Tzur
GRUPA 3 (zaawansowana)
15:45-17:15 wtorek
18:00-19:30 czwartek
Monika Tzur
SP w Libertowie
 
 
 
 
GRUPA 2 (średnio zaawansowana)
15:00-16:30 piątek
15:00-16:30 poniedziałek
Katarzyna Stypuła

Grupy młodzieżowe (9-12 lat)

SP 4 (ul.Smoleńsk)
GRUPA 4 (zaawansowana)
12:30-14:30 poniedziałek
16.00-17:00 środa
Aneta Figa
GRUPA 5 (zaawansowana)
15:30-17:00 piątek
15:30-17:00 wtorek
Barbara Bujakowska
GRUPA 6 (zaawansowana)
15:30-17:00 poniedziałek
14:30-16:00 środa
Aneta Figa
SP 34 (ul.Urzędnicza)
 
 
 
 
GRUPA 3/4 (zaawansowana)
15:30-17:00 piątek
17:00-18:30 wtorek
Aleksandra Domagała
SP 47 (ul.Myśliwska)
GRUPA 4 (zaawansowana)
17:15-18:45 poniedziałek
14:15-15:45 środa
Aleksandra Domagała
GRUPA 5 (zaawansowana)
16:00-17:15 poniedziałek
15:45-17:15 środa
Aleksandra Domagała
SP 90 (ul.Czarnogórska)
 
 
 
 
GRUPA 3/4 (zaawansowana)
14:30-16:00 środa
15:00-17:30 poniedziałek
Katarzyna Klimczak
SP 93 (ul.Szlachtowskiego)
 
 
 
 
GRUPA 3/4 (zaawansowana)
14:15-15:45 poniedziałek
14:15-15:45 środa
Karolina Skarżyńska
SP 138 (ul.Wierzyńskiego)
GRUPA 4 (zaawansowana)
14:45-16:15 środa
13:30-15:00 piątek
Anna Sufryda
SP 153 (ul.Na błonie)
 
 
 
 
GRUPA 5 (zaawansowana)
16:30-18:00 poniedziałek
16:30-18:00 środa
Alona Kinzerska
GRUPA 6 (zaawansowana)
18:00-19:30 środa
18:00-19:30 poniedziałek
Alona Kinzerska
SP 156 (ul.Centralna)
 
 
 
 
GRUPA 5 (zaawansowana)
18:30-20:00 wtorek
18:30-20:00 czwartek
Agnieszka Byczek
SP 158 (ul.Strąkowa)
GRUPA 4 (zaawansowana)
16:45-18:15 piątek
16:45-18:15 środa
Monika Tzur
SP 4 Wieliczka
GRUPA 4 (zaawansowana)
17:15-18:45 wtorek
17:15-18:45 czwartek
Anna Sufryda
 
 
 
 
GRUPA 6 (zaawansowana)
18:45-20:15 wtorek
18:45-20:15 czwartek
Anna Sufryda

Grupy młodzieżowe (12-16 lat)

SP 47 (ul.Myśliwska)
Grupa 8 (mocno zaawansowana)
17:15-19:00 wtorek
17:15-19:00 czwartek
Martyna Kantor

X

Napisz do nas